Шокін заявив, що був змушений припинити розслідування проти сина Байдена через страх перед Вашингтоном

Шокін заявив, що був змушений припинити розслідування проти сина Байдена через страх перед Вашингтоном Віктор Шокін. Фото: lb.ua

Колишній генеральний прокурор України Віктор Шокін заявив, що був змушений припинити розслідування стосовно компанії "Бурісма", членом ради директорів якої був у той час син віцепрезидента США Джо Байдена Хантер, через тиск з боку Сполучених Штатів, передає LB.ua. Об этом сообщает covorp.in.ua со ссылкой на СМИ.

Шохін на початку поточного року заявив адвокату американського президента Руді Джуліані, що розслідування було припинено "через страх перед США".

Згідно із записами Джуліані, "Шокін спробував продовжити розслідування, але у червні або липні 2015 року посол США Джеффрі Пайєтт сказав йому, що розслідування має проводитися у білих рукавичках, що, за словами пана Шокіна, означало, що треба нічого не робити". У записках також стверджувалося, що Шокіну сказали, що у процесі розслідування віцепрезидент розпорядився затримати надання американської допомоги Україні.

Записи Джуліані були передані Конгресу Генеральним інспектором держдепартаменту США.

Раніше донька екс-генпрокурора Віктора Шокіна Аліна, яка є громадянкою США, має намір подати до суду на екс-віце-президента Джо Байдена.


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/shokin_zayavyv_shcho_buv_zmushenyy_prypynyty_rozsliduvannya_proty_syna_baydena_cherez_strah_pered_vashyngtonom_301259.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя